Plama po czerwonym winie

0

Usuwanie plam po winie!

 
W przekonaniu wielu osób plamy po winie są praktycznie niewywabialne. Istnieje wiele środków, które obiecują osiągnięcie tego efektu. Jednak mnóstwo osób nie osiągnęło z nimi pożądanego efektu…
Tak samo było w jednym z hoteli w centralnej Polsce, w którym niedawno zatrzymałem się na drodze do domu. Tam przy rozmowie pojawił się temat branży, która się zajmuję i jeden z pracowników zaproponował wyzwanie…
Pojawiło się krzesło, które już dawno zostało spisane na straty ze względu na plamę wina pozostałą po jednym z hucznych wesel. Żadne inne środki nie dały dotychczas pożądanego rezultatu, więc hotel nie miał problemu z przeznaczeniem krzesła na test.
Zakasałem rękawy, wziąłem do ręki nasz odplamiacz i zacząłem działać. Nawet nasz środek nie ma magicznych mocy, aby cały proces można było opisywać w sekundach. Czyszczenie zajęło 10 minut. Jednak zadowolony z efektu poleciłem, aby wystawić krzesło na słońce, a sam ruszyłem w dalszą podróż.
Po drodze dostałem telefon z informacją, że co prawda plama zniknęła, ale krzesło znacząco różni się od innych. Było po prostu naprawdę czyste.
Co trzeba zrobić w takiej sytuacji?
Umyć pozostałe :)
Nie ma lepszego środka do tego celu niż nasz odplamiacz 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl