Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kuchnia to serce domu!Czy zgadzasz się z nami, że kuchnia to serce domu? Zakładamy, że tak ;). Dlatego musimy o nie szczególnie dbać, aby czas spędzony w kuchni był naprawdę miły. Rodzinne, przyjacielskie rozmowy przy kuchennym stole, który jest, sterylnie czysty sprawia, że kawa smakuje wyśmienicie.

Ze względu, że w kuchni dużo się gotuje i piecze, stworzyliśmy dla Ciebie ekologiczne środki czystości do usuwania tłuszczu, preparat do usuwania przypaleń w piekarniku, środek do zmywania naczyń oraz ekologiczny płyn do dezynfekcji powierzchni bez spłukiwania. Wiemy, jak trudno jest wyczyścić okap kuchenny od osadzającego się tłuszczu i tu mamy dla Ciebie niezbędnego pomocnika-środek do odtłuszczania Bioplastic&Steel. Środek ten usuwa tłuszcz z każdej powierzchni, blatów w kuchni, osad tłuszczu z płytek ściennych, jak i mebli kuchennych. Jest bezpieczny dla każdej powierzchni, a niezastąpionym środkiem do usuwania zatłuszczonych powierzchni. Ten skuteczny odtłuszczacz wykorzystasz w wielu miejscach, usuniesz tłuszcz z płyty indukcyjnej, usuniesz również zatłuszczenia z płyty ceramicznej oraz gazowej. Dodatkowo wyczyścisz nim, białe byty;)Przypalenia garnków?Teraz żadne przypalenie nie jest już straszne i nie musisz się obawiać, że musisz wymienić przypalony garnek, przypaloną patelnie czy przypaloną kuchenkę gazową. Wystarczy nagrzać czyszczoną powierzchnie do około 40-50 st. C. nanieść ekologiczny środek do usuwania przypaleń, odczekać około 4-5 minut i przetrzeć gąbką kuchenną. Tak to takie proste z naszymi ekologicznymi środkami czystości. Oczywiście nasz ekologiczny preparat do przypaleńnie poparzy twoich dłoni, natomiast lepiej założyć rękawiczki ze względu na rozpuszczone przypalenie, które jest trudne do usunięcia z okolic paznokci.Ekologiczny płyn do mycia naczyń.Płyn do zmywania ręcznego nie wymaga gorącej wody, aby usunąć tłuszcz. Nasz ekologiczny płyn usuwa tłuszczjuż w 13-15 st. C., a do tego jest bardzo wydajny i bezpieczny dla Twojej delikatnej skóry dłoni.Płyn do mycia podłóg w kuchni.


Kolejna zmora każdego, kto dba, aby podłoga w kuchni była wolna od tłuszczu i ciężkich zabrudzeń. Ekologiczny płyn do mycia podłóg gresowych, podłóg z płytek Stone Orange zawiera w swoim składzie terpene pomarańczową, która świetnie usuwa tłuszcz i ciężkie zabrudzenia już przy stężeniu 50 ml płynu do podłóg na 10 l zimnej wody.Mycie podłogi naszym ekologicznym płynem do podłóg będzie teraz przyjemnością, a nie karą.Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów.Pewnie nie jeden raz coś przypaliłeś, smażyłeś rybę lub gotowałeś inną potrawę, która zostają po sobie nieprzyjemny zapach. Wiemy coś o tym, dlatego w tej materii również mamy coś do zaoferowania -ekologiczny neutralizator brzydkich zapachów. Nasz skuteczny neutralizator zapachów zawiera w swoim składzie cząsteczki nanosrebra, które nie tylko zabija na zawsze brzydkie zapachy, ale również ma właściwości dezynfekujące. Nanosrebro zawarte jest w zawiesinie alkoholowej, dlatego nie pozostawia żadnych plam po odparowaniu.

Wybierz moc ekologii....

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl