Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Środki do czyszczenia grilla, garażu i mebli ogrodowych - ekologia i skuteczność!

 

 

 

 

Okres wiosenny rozpoczyna prace na ogrodach, przy domach i oczywiście sezon grillowy. Po prawie 6-miesięcznej przerwie grill wymaga solidnego przygotowania, aby potrawy z niego smakowały wybornie. Po zimie, tarasy, jak i meble ogrodowe tak jak grill potrzebują solidnego czyszczenia i właśnie ta kategoria posiada wszystko, co niezbędne, aby wiosenne porządki zacząć.


Jak skutecznie wyczyścić grilla?



Używając naszego ekologicznego środka do czyszczenia grilla, a nawet komory wędzarniczej, ten skuteczny środek do usuwania przypaleń jest bardzo skuteczny, wystarczy nanieść na przypalonego reszta (najlepiej jak powierzchnia czyszczona jest nagrzana do około 4-5 st. C). Jeżeli będzie zimna, proces usuwania przypaleń potrwa trochę dłużej. Najważniejsze w naszym ekologicznym preparacie do czyszczenia grilla jest to, że jest on bezpieczny dla Ciebie. Jednak rękawiczki ochronne zalecamy założyć, ponieważ po wyczyszczeniu przypaleń Twoje dłonie będą bardzo brudne, a doczyszczenie ich będzie nie lada wyzwaniem.


Jak wyczyścić taras od mchu i grzyba?



Do tego rodzaju zabrudzeń posiadamy dwa ekologiczne środki do czyszczenia gresu. Pierwszy skuteczny płyn do mycia gresu usuwa każde zabrudzenie, które nie jest minerałem. Wystarczy, że na 10 l wody dolejesz około 100 ml ekologicznego płynu do mycia gresu Stone Orange, a następnie naniesiesz na czyszczony gres. Najlepiej użyć szczotki do wyczyszczenia zabrudzeń po zimie, a następnie wszystko spłukać wodą i tyle. Jeżeli gres nadal wydaje się brudnym, to znaczy, że jest jeszcze na nim nalot mineralny (kwaśne deszcze, roztopiony śnieg). Wystarczy użyć kolejnego skutecznego płynu do mycia gresu o kwaśnym pH Stone Apple, dokładnie w taki sam sposobów jak płyn do mycia gresy Stone Orange. Po takim gruntownym czyszczeniu tarasu z gresu będzie jak nowy.


Jak wyczyścić meble ogrodowe po zimie?



Do takich spraw niezbędny jest ekologiczny środek do czyszczenia mebli ogrodowych Bioplastic&Steel, tak to ten sam, który tak świetnie czyści ramy okienne PCV. Nanosisz środek do czyszczenia PCV na zabrudzone meble ogrodowe, następnie użyjesz miękkiej szczotki lub gąbki, aby dotrzeć w najmniejsze zakamarki, gdzie skumulował się zimowy brud i tyle. Spłukać wodą wytrzeć do sucha i meble ogrodowe wyczyszczone.

Teraz pozostaje tylko zaprosić gości i przygotować pyszne potrawy z grilla.

Wybierz moc ekologii...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl