Opcje przeglądania

Glazury i terakoty — Podłogi

Podłogi to elementy wykończenia wnętrz, na które wiele osób zwraca uwagę w pierwszej kolejności – zaraz po wejściu do pomieszczenia. Dlatego warto zadbać o ich czystość oraz odpowiednią konserwację – nie tylko w domach, ale także w hotelach, restauracjach czy obiektach użyteczności publicznej.

Płyn do paneli – wysoka jakość i wydajność

W naszej ofercie dostępny jest skuteczny płyn do paneli, glazury i terakoty oraz wielu innych powierzchni. Środki czystości, które możemy zaoferować, są nie tylko ekologiczne, ale także bardzo wydajne – już niewielka ilość wystarczy, aby marmur na podłodze odzyskał swój blask i znów zaczął oczarowywać gości. Glazury i terakoty to materiały wymagające odpowiedniego podejścia do czyszczenia, ponieważ stosując nieodpowiednie środki, można je uszkodzić, płyn do paneli z naszego sklepu to gwarancja skutecznej i bezproblemowej pielęgnacji. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi marmur na podłodze, czy inny materiał. Ekologiczne preparaty z naszej oferty sprawdzą się w każdym przypadku.

Marmur na podłodze – doskonałe środki czystości

Płyny do posadzek sprawdzają się także w hotelowych korytarzach, holach czy recepcjach, w których ułożony został gres. Na podłodze nie pozostawiają smug, doskonale usuwają zabrudzenia, nabłyszczają oraz tworzą warstwę ochronną. Zwykle chcemy, aby gres na podłodze robił dobre wrażenie, aby utrzymać taki efekt, musimy korzystać z odpowiednio dobranych substancji czyszczących. W asortymencie sklepu znajdziecie płyn do mycia paneli, dzięki któremu zawsze będziemy mogli zadbać o nienaganny wygląd posadzki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl