Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Skuteczne środki czystości do podłóg, w tym do paneli, glazury i terakoty oraz innych powierzchni. Nasze preparaty są ekologiczne, wydajne i zapewniają skuteczną pielęgnację podłóg w domach, hotelach, restauracjach i obiektach użyteczności publicznej.

Jak wybrać dobry płyn do podłóg?

Dobry płyn do mycia podłóg, jak wybrać? Po pierwsze nie można sugerować się ceną, jak wiemy, bardzo niska cena świadczy, o bardzo niskiej jakości surowcach w płynie do podłóg. Należy zwrócić uwagę na stężenie, ponieważ to ono będzie odpowiedzialne za obniżenie kosztów. W naszych płynach do mycia paneli wystarczy już 50 ml płynu na 10 l zimniej wody. Jeżeli zrobisz większe stężenie, mogą powstać smugi na podłodze. Przed zakupem warto zapoznać się ze szczegółowym zastosowaniem.

Płyn do mycia podłóg drewnianych, olejowanych i paneli podłogowych.

Wybierając płyn do podłóg drewnianych, czy płyn do mycia paneli podłogowych, należy pamiętać o jego pH. Jeżeli wybierzesz płyn do mycia podłóg drewnianych o zasadowym pH, możesz usunąć powłokę zabezpieczającą, olej lub lakier. Wybierając płyn do mycia paneli drewnianych o kwaśnym pH, możesz usunąć okleinę z paneli. Wybieraj zawsze profesjonalny płyn do mycia podłóg naturalnych o pH od 5,5 -7,5. Ten wybór gwarantuje Ci, że podłoga zostanie dobrze umyta, a nie uszkodzona.

Płyn do mycia gresu.

Przy wyborze płynu do mycia gresu musimy zadać sobie pytanie, jakie najczęściej występują na tej powierzchni zabrudzenia. Jeżeli podłoga z gresu jest położona w kuchni, zalecamy wybrać płyn do mycia gresu o pH zasadowym.Zasadowy płyn do mycia gresu usunie wszystkie tłuste zabrudzenia, natomiast nie usunie nalotu mineralnego. Do gresu, który jest, położony w sanitariatach powinniśmy, użyć płyn do mycia gresu o kwaśnym pH. Płyn do mycia podłóg o kwaśnym pH usuwa wszystkie naloty mineralne takie jak: kamień z wody, rdzę oraz inne naloty mineralne.

 

Teraz już wiesz jaki płyn do mycia podłóg wybrać?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl