Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Płyny do mycia różnych rodzajów podłóg - drewnianych, gresowych, marmurowych i granitowych.

Ekologiczne składniki, skuteczność i wydajność. Wybierz moc ekologii.

 

Mycie podłóg jest dla wielu z nas udręką, ponieważ często po umyciu pozostają smugi. Oczywiście wiele elementów ma na to wpływ: Brudny mop, rzadko wymieniana woda, która jest już brudna oraz wlewanie zbyt dużo płynu do mycia podłóg. Dlatego oferujemy płyny, które nie postawią smug, a podłoga będzie lśniła.

 

Najlepszy płyn do mycia paneli drewnianych.Najczęściej myjemy podłogi z paneli drewnianych. Do tego rodzaju podłóg posiadamy płyn antypoślizgowy. Warunkiem dobrze umytej podłogi jest przestrzeganie zaleceń producenta płynu, dlatego nasz płyn do podłóg drewnianych, płyn do podłóg lakierowanych oraz olejowanych jest bardzo skuteczny, jak i wydajny. Wystarczy tylko 50 ml płynu do podłóg na 10 l zimnej wody. Do tego oczywiście czysty mop. 10 l roztworu wodnego z naszym ekologicznym płynem do podłóg wystarczy na umycie do 30 m2. Oczywiście, jeżeli w trakcie mycia widzimy, że roztwór wodny z płynem do podłóg jest już brudny, należy go wylać i przygotować nowy płyn do mycia panel.

 

Płyn do podłóg z wysokim połyskiem.Największy problem z myciem podłóg występuje przy podłodze z gresem szkliwionym, granitem lub podłogą marmurową. Do takich podłóg należy z dużą starannością wybrać dobry płyn do mycia podłóg z wysokim połyskiem, oczywiście jakość mopa jest również bardzo ważna jak stężenie roztworu z koncentratu do mycia podłóg z gresem szkliwionym. Do tego typu podłóg polecamy ekologiczny preparat do mycia podłóg z wysokim połyskiemFructiwax. Jest to płyn do mycia podłóg, który zawiera w sobie polimery rozpuszczalne w wodzie, które zabezpieczają mytą podłogę oraz nadają subtelny połysk bez smug.

 

Skuteczny płyn do podłóg gresowych, laminowanych itp.Tam, gdzie występują bardzo mocne zabrudzenia na podłodze np. w kuchni, polecamy ekologiczny płyn do mycia podłóg gresowych Stone Orange. Zawarte w nim surowce organiczne takie jak terpena pomarańczowa, świetnie usuwa zabrudzenia tłuste i czyści fugi. Jeżeli chodzi o sposób mycia podłogi gresowej, jest taka sama jak w przypadku mycia podłóg z drewna, czy też podłóg z paneli drewnopodobnych.

 

Wydajny płyn do podłóg greswoch.


Jeżeli na podłodze gresowej występują zabrudzenia z kamienia, rdzy lub wapna, posiadamy wyjątkowy płyn do mycia podłóg gresowych Stonne Apple. Jest to ekologiczny środek do mycia podłóg, który posiada kwaśne pH, a co za tym idzie, kwas jabłkowy usunie z podłogi kamień z wody, rdzę oraz każdy minerał. NIE NALEŻY STOSOWAĆ TEGO EKOLOGICZNEGO PŁYNU DO MYCIA GRESU NA KAMIENIACH NATURALNYCH!

Wybierz moc ekologii...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl