Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Odplamianie

 

 

Z pewnością nie jeden raz zastanawiałeś się, jak usunąć plamę z krwi, wina czy kawy. Rozwiązaniem tego problemu jest wydajny i skuteczny preparat z ekologicznej linii środków czystości MP Concept. Jeden środek pomoże w pozbyciu się wielu uporczywych plam powstających na dywanie, obrusie, ubraniach czy innych tkaninach.

Dostępny w naszej ofercie preparat można kupić w bardzo wygodnej butelce z dozownikiem, który ułatwia precyzyjną aplikację płynu na zabrudzoną powierzchnię. Silna formuła odplamiająca sprawia, że skutecznie usuwa on plamy po winie czy plamy z krwi. Można go także zastosować jako odplamiacz do ubrań oraz innych tekstyliów. Już niewielka ilość środka skutecznie pomoże w usunięciu nawet najtrudniejszych zabrudzeń z kawy, buraków, atramentu, tłuszczu i wielu innych. Sprawdź jak działa!

Plama po czerwonym winie.

Największą zmorą są plamy, niestety nie każdy gość w hotelu jest ostrożny i szanuje mienie hotelu. Plama z czerwonego wina na materacu lub dywanie zdarzyła się w każdym hotelu. Taką plamę możemy usnąć jak tylko gość wyjedzie.Niekiedy trwa to kilka dni, a plama się mocno utrwala. Po omacku próbujemy wszystkich metod, domowych i innych. Niestety żadna nie przynosi oczekiwanego efektu. Pewnie nie raz ostrym preparatem do usuwania plam, odbarwiłeś kolor czyszczonej powierzchni, a wiesz dlaczego? Ponieważ preparat do odplamiania zawierał kwaśne pH. W naszej ofercie znajdziesz preparat do odplamiania każdej plamy. Bezpieczny odplamiacz, który nadaje się do odkurzacza piorącego, jak i pralek automatycznych.

 

Odplamiacz MP Concept usuwa następujące plamy:

Plamy po czerwonym winie

Plamy od krwi

Plamy od pisaków i atramentu

Plamy po burakach

Plamy po sokach

Plamy po trawie

Odtłuszcza ręczniki po olejkach i balsamach do ciała.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl