Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ekologiczne środki czystości do łazienki - skuteczne i przyjazne dla środowiska.

 

Czysta Łazienka to wizytówka każdego domu.


Łazienka to miejsce, gdzie występuje najwięcej bakterii oraz wirusów. W tym miejscu również występuje nalot mineralny w postaci kamienia z wody. Każdy wie, że bardzo trudno utrzymać łazienkę w ciągłej czystości.
Dlatego posiadamy ekologiczne środki do czyszczenia łazienki, bezpieczne oraz bardzo wydajne.


Jak wyczyścić kabinę prysznicową?


Z naszym ekologicznym środkiem do czyszczenia kabiny prysznicowej teraz to pestka, nanosisz tam, gdzie występuje kamień z wody, przecierasz i spłukujesz. Wycierasz do sucha i już! Kamień z szyby prysznicowejusunięty, bateria prysznicowa lśni, a szyba kabiny prysznicowej jest kryształowo czysta.

Skuteczne czyszczenie toalety.


Wystarczy nanieść na czyszczoną powierzchnię toalety ekologiczny środek do czyszczenia i dezynfekcji toalet, poczekać kilka minut i tyle. Kamień z wody usunięty, usunięty również zostanie zapach uryny z toalety. Oczywiście dodatkowo muszla klozetowa zostanie zdezynfekowana.


Jak wyczyścić fugi w łazience?To banalnie proste! Użyj ekologiczny środek do czyszczenia fug Citric Kamień i rdza. Nanosisz na fugę, przecierasz i fuga czysta. Naszym ekologicznym odkamieniaczem możesz również umyć całą podłogę w łazience.

Wybierz moc ekologii...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl