Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Środki do utrzymania czystości szklanych powierzchni - skuteczne i ekologiczne

Każdy z nas zadaje sobie to pytanie, czy uda mi się wyczyścić szyby, aby nie było smug? Co prawda sezon mycia okien zaczyna się na wiosnę, ale przy tej pogodzie również warto o tym pomyśleć. Świat wygląda, dużo lepiej jakpatrzymy przez okno, czyste bez żadnej smugi.

Czy jest możliwe umycie okien bez smug?Tak, jest to możliwe z dobrym płynem do mycia szyb, mycia luster oraz płynem do mycia pleksi. W naszej ofercie mamy dla Ciebie wyjątkowy płyn do mycia szyb. Jest to ekologiczny płyn do mycia luster oraz pleksi. Wyróżnia się tym, że jest bardzo wydajny, wystarczy kilka psiknięci na zabrudzoną szybę i dobry ręcznik papierowy, który nie pyli.Używając naszego ekologicznego płynu do szyb i luster, zapomnisz, że kiedyś mycie szyb było udręką, teraz będzie przyjemnością, ponieważ mycie szyb dobrym płynem jest przyjemne, a w naszym przypadku bezpieczne, ponieważ jest ekologiczny oraz ekonomiczny, dlatego że to wydajny płyn do szyb.

 

Środek do czyszczenia ram okiennych PCV.Jak już szyby w oknach są czyste i nie ma smug, zapewne irytuje Cię zżółknięta rama okna PCV. Tutaj również mamy rozwiązanie. Najskuteczniejszy płyn do czyszczenia ram okiennych z PCV. Wystarczy, że raz psikniesz na zabrudzoną ramę PCV, a zobaczysz, jak brud się rozpuszcza. Wystarczy tylko przetrzeć gąbką i ręcznikiem papierowym. Ten płyn nie tylko czyści ramy okienne PCV, ale usunie każde zabrudzenie tłuste, to bardzo silny odtłuszczacz. W kuchni tłuszcz występuje wszędzie, dlatego ekologiczny płyn do odtłuszczania każdej powierzchni Bioplastic&Steel pomoże Ci w każdej sytuacji. Tłusta płyta indukcyjna, użyj odtłuszczacza do płyt indukcyjnych. Tłuste filtry w okapie kuchennym - użyj ekologicznego odtłuszczacza Bioplastic&Steel, brudne białe buty - użyjśrodka do otłuszczania Bioplastic&Steel. Zastosowań nasz ekologiczny płyn do odtłuszczania ma bardzo dużo, dlatego jest tak lubiany przez naszych klientów. To obowiązkowa pozycja w każdym domu.

Wybierz moc ekologii...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl