Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 Pokoje - jak wyczyścić sofę, meble oraz wykładzinę

Pokój jest wizytówką każdego hotelu, dlatego warto zadbać w nim o porządek. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne środki czystości, które usuną plamy z kanapy, skutecznie pozbędą się kurzu z mebli oraz sprawią, że skórzane obicia będą wyglądały jak nowe. Stosując oferowane przez nas preparaty, nie będziesz musiał się zastanawiać, jak pozbyć się brzydkich zapachów, oraz usunąć najgorsze zabrudzenia po niesfornych gościach. Goście mogą zrobić test „białej rękawiczki”, a Ciebie nic nie zaskoczy.

Sprawdź sam, jak środki czystości z linii MP Concept radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

 

Czysty pokój w hotelu świadczy o profesjonalnym podejściu....

 

Każdy gość, wchodząc do pokoju hotelowego, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do utrzymania czystości. Gość hotelowy jest na tyle spostrzegawczy, że zobaczy najmniejszą plamę na dywanie. Najtrudniejsze plamy na kanapie to plama po czerwonym winie lub plama po wymiocinach. W naszej ofercie znajdziesz najlepszy odplamiacz do usuwania ciężkich plam, a klient nigdy nie zauważy, że powierzchnia była prana, ponieważ nasz odplamiacz jest bardzo bezpieczny i nie odbarwia kolorów.

Mycie podłóg bez smug.

Gość hotelowy zwraca również uwagę na umyte podłogi, czy są smugi oraz, czy w zakamarkach nie zbiera się brud.Ważne jest używanie profesjonalnego płynu do mycia podłóg. Dobry płyn do mycia podłóg nie powinien nawarstwiać się oraz nie może zostawiać na długo zapachu. Dobrze dobrany płyn do mycia podłóg drewnianych jest bardzo ważnym czynnikiem, płyn do podłóg musi być wydajny oraz skuteczny w usuwaniu zabrudzeń, jak izabezpieczania podłogi drewnianej. Do podłóg z wysokim połyskiem powinien być profesjonalny płyn do mycia podłóg do gresu szkliwionego, który nie pozostawi smug, a nada subtelny połysk. Profesjonalista za każdy razem dobierze odpowiedni płyn do mycia podłóg zgodnie z daną powierzchnią.

Zapach czystości w pokoju hotelowym.

W pokoju hotelowym czuć, czy został zastosowany nienaturalny zapach. Dlatego bardzo ważne jest używanie naturalnego neutralizatora brzydkich zapachów, który nie maskuje zapachów, lecz je trwale usuwa. Naturalny zapach czystości występuje, jeżeli pokój jest bardzo dobrze wysprzątany.

Meble wolne od kurzu.

Meble z wysokim połyskiem jest największym problemem w pokojach hotelowych. Nawet po posprzątaniu, kurz zaraz osadza się na meblach, co bardzo psuje pierwsze wrażenie gościa hotelowego. W naszej ofercie posiadamy ekologiczny płyn do mebli drewnianych, który nie tylko czyści, ale zabezpiecza i jest antystatyczny. Dzięki czemu kurz ma problem, by ponownie osadzić się na meblach. Dodatkowo mleczko do czyszczenia i konserwacji skórzapewni zawsze piękny wygląd tapicerki skórzanej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl