Pytania i odpowiedzi

l

1. Dlaczego powinieneś wybrać nasz sklep? Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, oferujemy ekologiczne (biodegradowalne w 98%) i profesjonalne preparaty myjące, dezynfekujące, pielęgnujące oraz zabezpieczające, które są produkowane w 100% w kraju. Nasze surowce pochodzą z roślin i owoców, co dodaje jeszcze więcej wartości ekologicznej naszym produktom. Ogromną zaletą naszych preparatów jest ich wysoka skuteczność i wydajność, a największym sukcesem jest to, że są one ekologiczne.

2. Czy nasze preparaty są skuteczne? Każdy klient, który nam zaufa, pozostaje z nami na dłużej, co oznacza, że nasze ekologiczne środki spełniają oczekiwania klientów. Dodatkowo, oferujemy wsparcie po sprzedażowe, takie jak:

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zabrudzeniem - skontaktuj się z nami, a my doradzimy jakiego produktu oraz jakiego sposobu użycia użyć, aby rozwiązać Twój problem
  • pomoc w przypadku, gdy wszystko inne zawiodło - napisz do nas, a natychmiast otrzymasz odpowiedź jak usunąć zabrudzenie bez uszkodzenia powierzchni i jak ją zabezpieczyć."

MP Concept by Kaps, zostały stworzone dla Ciebie 


Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe | 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl