O firmie

loga

Nasza pasja do tworzenia skutecznych i ekologicznych produktów wynika z naszych wysokich oczekiwań wobec produktów dostępnych na rynku. Przetestowaliśmy wiele produktów, jednak żaden z nich nie spełniał naszych oczekiwań w 100%. Dlatego też powołaliśmy do życia markę MP CONCEPT, której misją jest spełnianie oczekiwań naszych klientów w stu procentach. Dzięki ciągłym uwagom i sugestiom od naszych klientów, udało nam się stworzyć jedne z najlepszych preparatów myjąco-dezynfekujących oraz konserwujących na rynku, które łączą w sobie skuteczność i ekologię.

Nasz sukces w branży HoReCa skłonił nas do stworzenia marki HOME CONCEPT, skierowanej do użytkowników domowych. Nasze produkty są biodegradowalne w ponad 98%, co jest odzwierciedleniem naszej dbałości o ekologię.

Nasze preparaty dostarczamy do różnych branż, takich jak gastronomia, hotelarstwo oraz gospodarstwa domowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów pozwala nam na spełnianie najwyższych wymagań naszych partnerów handlowych, dzięki czemu nasze produkty są stale dopasowywane do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że w 2018 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Ekoinspiracja w kategorii Firma. Dziękujemy za każdy oddany na nas głos, który docenia nasze starania o jakość i dbanie o środowisko.


Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe |

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl