O firmie

loga

Nasza pasja wzięła się z wysokich oczekiwań co do produktów dostępnych na wielu sklepowych półkach. Testowaliśmy chyba wszystkie dostępne, natomiast żaden z danych produktów nie spełniał naszych oczekiwań w 100%. Opis działania na etykiecie świetny, a działanie .... różnie to bywało.

I właśnie z baraku jakości stworzyliśmy markę MP CONCEPT, której zadaniem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów w 100%. Dzięki uwagom otrzymanym od naszych klientów udało nam się stworzyć prawdopodobnie najlepsze na rynku preparaty myjąco-dezynfekujące oraz konserwujące. Udało nam się połączyć ekologię oraz najwyższą skuteczność.

Po sukcesie marki MP CONCEPT w branży HoReCa, poszliśmy za ciosem i stworzyliśmy markę dla domu HOME CONCEPT. Założeniem również była Ekologia oraz Najwyższa Skuteczność i już wiemy z Waszych opinii, że cenicie sobie bardzo naszą markę Home Concept, za co bardzo dziękujemy!

Nasze preparaty dostarczmy do branż gastronomicznych, hotelarskich jak również dla gospodarstw domowych.

Oferowane środki produkowane są z myślą o spełnianiu najwyższych standardów ekologii i dlatego są biodegradowalne w ponad 98%.

Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów pozwala nam sprostać największym wymaganiom naszych partnerów handlowych, w związku z tym nasze produkty są bezustannie dopasowywane do potrzeb naszych klientów.

W tym roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Ekoinspiracja 2018 w kategorii Firma. Jesteśmy zaszczyceni, że doceniliście nasze starania o jakość i dbanie o ekologie.

Dziękujemy za każdy oddany głos na naszą firmę.


Jako nasz Klient możesz liczyć na nasze wsparcie:
telefoniczne | mailowe |

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl