Delikatna kawa ziarnista "Łapówka" świeżo palona z wyselekcjonowanych ziaren, dopilnowany proces palenia w kratowej palarni kawy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Delikata kawa ziarnista, nadaje się do każdego rodzaju parzenia.

 

Dobranie idealnej kawy jest nie lada wyzwaniem. Kawa powinna być łagodna, a zarazem aromatyczna. Każdy ma inne preferencje co do wyboru kawy. Skupiamy się na dokładnym doborze ziaren, a dzięki temu nasza kawa jest wyjątkowa. Pice kawy to czas relaksu, to czas rozmów i rozmyśleń, dlatego idealna kawa musi być po prostu idealna w smaku.

Wiele czynników wpływa, jak kawa będzie, nam smakować. Sposób mielenia, czy grubo mielona, czy drobno mielona, sposób parzenia jest również bardzo ważny. Nasze kawy palone są w kraftowej polskiej palarni kawy, jest to manufaktura, w której dba się o każdy nawet najmniejszy proces doboru i palenia kawy. Naszym celem nie jest masowa sprzedaż, a nawiązanie relacji z prawdziwymi smakoszami kawy. Udało nam się stworzyć delikatną kawę dla żołądka, kawę, która nie powoduje kwasowości. Nasza kawa nadaje się do ekspresu, jak i do parzenia tradycyjnego. Sam decydujesz czy wypijesz espresso, latte czy cappuccino

Z naszą wyjątkową kawą, każde spotkanie będzie wyjątkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl