Mydło dezynfekujące

 

W branży HoReCa, wymagana jest nieskazitelna sterylność, a higiena osobista osób którzy pracują w restauracji, kuchni czy hotelu musi być na pierwszym miejscu. Posiadamy w swojej ofercie mydło dezynfekujące i myjące, które zabija wszystkie bakterie oraz zapachy pozostawione na dłoniach. Teraz nie musisz się martwić, że wchodząc do domu każdy będzie wiedział co dziś gotowałeś w restauracji.

Sprawdź sam co dla Ciebie mamy!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dezynfekcja rąk, jak wybrać prawdziwy preparat do dezynfekcji?

Dezynfekcja w branży HoReCa zawsze była na 1 miejscu.

Dlatego w swojej ofercie posiadamy preparaty, które zabiją wszystkie bakterie oraz wirusy (COVID) łącznie z bakteriami przetrwalnikowymi.

PREPARAT ZGŁOSZONY DO Urzędu Produktów Leczniczych to podstawa!

Najpewniej jak preparat posiada badania skuteczności i jest na runku przed ogłoszeniem pandemii. Wskutek pandemii COVID w Polsce, urosły jak grzyby po deszczu pseudo preparaty do dezynfekcji.


Szefowie kuchni, którzy używali naszego, dezynfekującego preparatu znają, jego najwyższą jakość oraz zastosowanie, nie zamienią go na inny.

Nie kupuj wielu preparatów, zainwestuj w jeden, którego wykorzystasz:!

Do dezynfekcji powierzchni roboczych. Do dezynfekcji desek do mięs i ryb. Zdezynfekujesz talerze przed wstawką (koniec z wodą z octem) oraz wypolerujesz sztućce i szkło. Preparat do dezynfekcji stolików po klientach, do dezynfekcji każdej powierzchni, gdzie może pojawić się bakteria, czy wirus

A CO WAŻNE NIE MUSISZ GO SPŁUKIWAĆ!


Ekologiczny preparat do dezynfekcji każdej powierzchni posiada ogromne spektrum zastosowań.


Pamiętaj prawdziwe mydło dezynfekujące, czy inny preparat do dezynfekcji, którego zadaniem jest dezynfecja nie powinno mieć sztucznego zapachu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl